Kocaeli TÖB , Ocak 2016

×

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/home/egemense/public_html/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.
Ad Soyad: 
Ebru Uludağ
Görev: 
LORP
Etkinlik Türü: 
Diğer
Yerel Birlik: 
Kocaeli Üniversitesi TÖB
Yıl: 
2016
Ay: 
Ocak
Etkinliği kısaca anlatır mısınız?: 
Kassel Çocuk Yuvası'ndaki öğrenciler ve KOÜ Tıp fakültesi öğrencileriyle "Mavi Yelkenli Çocui Tiyatrosu"na katıldık. Tiyatrodan önce her tıp öğrencisine sorumlu olacağı çocuk arkadaşları belirledik. Küçüj hediyeler getirdik arkadaşlarımıza. Önce vakit geçirdiler daha sonra tiyatroya geldik. Tiyatrodan sonra servislerle çocukları yuvaya bıraktık. Sonrasına ekibimiz ve etkinliğimize katılan arkadaşlarla yemek düzenledik. Görüs, fikir ve geri bildirimlerimizi aldık.
Bu etkinliği yaparken amacınız, ulaşmak istediğiniz şeyler nelerdi ve gerçekleştirebildiniz mi?: 
KOÜ Tıp Fakültesi ögrencileri SCORP ekibimizden "yuvadaki arkadaslarla etkinlik düzenlenmesini" cok talep etmislerdi. Bu sağlandı. Çocukların tiyatro gibi kültürel aktivitelere ilgileri arttırıldı. Katılım sağlayan öğrencilerin çocukla iletisim ve sorumluluğu kavraması sağlandı. Evet ulaşıldı.
Etkinliği gerçekleştirirken yaşadığınız zorluklar nelerdi?: 
Çocuk yuvasıyla calışıyorsanız sürekli takipte olmalısıniz yuvayı, yeterince sorumlu degiller.
Eklemek istedikleriniz: 
Teşekkürler KOÜ ögrencileri çocuk yuvasıyla olan etkinliklerimize içten ilgi gösterdiler. Tekrarı için talep de bulunmalari SCORP ekibimi sevindirdi .